DPF/FAP išprogramavimas

Katalizatorius – automobilio išmetimo sistemos dalis, kurios paskirtis yra sumažinti kenksmingų dalelių kiekį išmetamose dujose. Kadangi katalizatorių sudėtyje yra tokių tauriųjų metalų kaip rodis (rhodium), platina (platinum) bei paladis (paladium), katalizatoriai yra superkami. Tauriųjų metalų kiekis būna skirtingas ne tik skirtingų markių, modelių ar skirtingų šalių rinkoms skirtuose automobiliuose, bet net ir vienoduose. Todėl verta nepasitikėti perpirkėjais, kurie gali pasiūlyti supirkti katalizatorius „iš rankų“, o kreiptis į rimtą įmonę. Nes norint įvertinti katalizatoriaus kainą reikalinga itin brangi įranga, kurią gali leisti sau ne kiekviena įmonė, jau nekalbant apie „šešėlinius“ perpirkėjus. 

Naujesniuose automobiliuose (maždaug nuo 2002 m.) yra pradėti montuoti DPF (diesel partikel filtre)/FAP (filtre a particules) filtrai, kurių tarnavimo laikas yra labai trumpas, 120-200 tūkst. Km. Po to jie užsikemša: automobilio galia krenta, padidėja degalų sąnaudos, kas dar labiau teršia gamtą, taip pat labai apkraunami jo agregatai, kartais automobilis net neužsiveda. Tuomet filtrą belieka keisti arba jį suremontuoti mechaniniu ir programiniu būdu. „Rhodium.lt“ specialistai atlieka visus automobilių kompiuterių programavimo darbus, reikalingus remontuojant kietų dalelių filtrus ir keičiant katalizatorius. „Rhodium.lt“ darbuotojai atlieka valdymo modulio ECU (engine control unit) - automobilio kompiuterio programavimą, po to remontuoja DPF ir FAP suodžių filtrą. Taip pašalinami regeneracijos procesai, sumažinamos kuro sąnaudos, automobilis nebeleis juodų ar baltų dūmų, nebereikės DPF/FAP skysčių papildymo. „Rhodium.lt“ darbo vietoje remontuojama, keičiama, esant poreikiui išmontuojama, įvertinama filtro/katalizatoriaus būklė bei kaina. Visi filtrai, išskyrus Citroen ir Peugeot markės automobilius, yra vertingi (nuo 100lt. Iki 600lt./vnt.), nors daugelis įmonių norėdami pasipelnyti, klientus apgaudinėja teigdami, jog šie yra beverčiai. Darbas atliekamas iš programinės pusės, naudojama profesionali licenzijuota įranga. Visi darbai atliekami vienu metu (įmonė vienu metu gali  remonto darbus atlikti net iki 10 automobilių), taip sutaupant kliento laiką ir užtikrinant atliktų darbų kokybę.

Tad jei norite parduoti tauriuosius metalus, atliekas, savo sudėtyje turinčias tauriųjų metalų, ar katalizatorius už palankią kainą, UAB RHODIUM.LT – puikus pasirinkimas. Tauriųjų metalų ir katalizatorių supirkimas Kaune – kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 valandos (šeštadienį – iki 15 val.) Kauno automobilių turguje.