Katalizatorių supirkimas

Informacija apie katalizatorių supirkimą

UAB „RHODIUM.LT“ – įmonė, dirbanti tauriųjų metalų ir atliekų, savo sudėtyje turinčių tauriųjų metalų supirkimu, perdirbimu ir eksportu į ES šalis. Įmonė buvo įkurta 2008m. Dažniausiai katalizatoriai „susidėvi“, užsiteršia nuo blogai eksplotuojamo automobilio, fizinių veiksnių, nekokybiško kuro ar blogai sureguliuotos kuro sistemos, sugedusio EGR vožtuvo, purkštukų ar turbinos. Netikėkite nesąžiningų servisiukų sekamomis pasakomis, kad katalizatoriai pritaikyti-pagaminti naudojimui tik iki 200000 kilometrų ridai. Užsiteršimo priežastis yra tik kiti netvarkingi variklio mazgai arba netinkamas kuras. Pagalvokite, kad krovininių automobilių DPF FAP filtrai yra pagaminti iš tos pačios keramikos, o jie pravažiuoja milijonus kilometrų. Ne šimtus tūkstančių. Katalizatoriai yra metaliniai ir keramikiniai. Labiau paplitę yra keramikiniai, tačiau metaliniai katalizatoriai yra patvaresni, todėl dažniau naudojami off road „bekelės“ automobiliuose. Nusprendę parduoti automobilio katalizatorių norime priminti, kad metalinius katalizatorius superkame tik bakelyje, nepažeistus.

Klientui pageidaujant nepažeistus, o taip pat dalinai pažeistus katalizatorius bei DPF FAP Filtrus galime restauruoti, išvalyti.

Katalizatorių supirkimo kainas rasite skiltyje katalizatorių kainos. CATALYST.LT yra vienintelis lietuvoje jau nuo 2012 metų katalizatorių supirkimo katalogas.. Nuo 2018 metų atnaujintame CATAYST.LT katalizatorių supirikimo kataloge rasite ir detalės/bakelio numerį. Prieš parduodami savo katalizatorių bandnčioms konkuruoti įmonėms ar garažiukams, būtinai pasitikrinkite katalizatorių supirkimo kainą internetu puslapyje CATALYST.LT Supirkimo kainos bus atnaujinamos Live „gyvai“. Kainos priklauso nuo šiuo metu rinkoje vyraujančios tauriųjų metalų kainos.UAB Rhodium.LT vykdo skaidrią supirkimo politiką. Šiuo tikslu 2012 metais ir 2018 metais, buvo sukurtas ir atnaujintas Katalizatorių supirkimo kainų katalogas. Jums nebelieka jokių klausimų ir jūs galite parduoti katalizatorių.

Katalizatoriaus ismontavimas

Masinos katalizatorius

Taurieji katalizatoriaus metalai (rhodium)